اقرار یا استفاده از وثیقه قبلی برای وام جدید

با عرض پوزش از تاخیر در بروز رسانی وبلاگ بنا به درخواست همکاران عزیز و آخرین ایشان که خانم عمادالدین از سمنان می باشند بروز شد و با سلامی هم خدمت دوست عزیز آقای ابوالفضل عبدوس از همان دیار قومس پرسش عمو این است که آیا نوشتن این دو کلمه اقرارنامه را بی اشکال می دانید یا خیر؟ و چرا؟

بموجب اقرارنامه حاضر اینجانب ... بعنوان وثیقه گذار تسهیلات به نفع آقای ... در کمال صحت وسلامت عقل و رضایت کامل، اقرار واعتراف می نمایم مادامی که مدت سند رسمی وثیقه شماره ... تنظیمی دفترخانه ... باقی است، مورد وثیقه بابت تضمین کلیه تعهدات مشتری (تسهیلات گیرنده) اعم از سابق و لاحق منجمله تسهیلات شماره ... مورخ ...  (شماره داخلی بانک است) در وثیقه (رهن) بانک ... می باشد و مشتری (تسهیلات گیرنده) حق استفاده مجدد از تسهیلات مالی واعتباری بانک ... را بکرات و دفعات خواهد داشت و مادامی که نامبرده کلیه تعهدات خود را به شرح قراردادهای تنظیمی فیمابین ایفاء ننموده، قرارداد مذکور به قوت واعتبار خود باقیست و بدین وسیله تا ایفای کامل کلیه تعهدات مشتری ، حق هرگونه ادعا واعتراض وطرح دعوی را در هر مورد از خود سلب و اسقاط می نمایم.

(شماره کامنت ها دیده نمی شود کلیک کنیک و کامنت ها را هم ببینید)

/ 3 نظر / 57 بازدید
محضری کوفکا

سلام و عرض ادب و احترام عموجان بسیار خوشحالم که بار دیگر در کلبه شما کوفکایی دوباره شکوفا شد هر چند در باغ طناز قومسی بسته شده اما خدارا شکر که باغ شما رونقی دوباره یافت

پیرمحمدی

سلام این اقرار نامه نیز مانند تعهد( ضمانت) مورد اشاره در پست بعدیتان به قصد فرار از پرداخت حقوق دولتی است و همان اشکالات بر این نیز وارد است و همکاران محترم رای حفظ اعتبار و جایگاه دفاتر اسناد رسمی شدیدا باید از تنظیم چنین اسنادی خود داری کنند.و از نظر انتظامی نیز قابلیت پیگیری دارد.

نیکزاد

با سلام و عرض ادب و احترام؛ لطفا بفرمایید در اقرار نامه منظور ازعبارت "مادامی که مدت سند رسمی وثیقه شماره ... تنظیمی دفترخانه ... باقی است، "چیست؟