وکالت برداشت از حساب برای ضمانت وام

آیا تنظیم این وکالت نامه بدون اشکال است؟

موکل: ....

وکیل: صندوق کارآفرینی امید

مورد وکالت: دریافت حقوق و مزایا و مستمری و عیدی و پاداش و سایر وجوه و مطالبات موکل از حساب شماره ..... بانک .... شعبه .... یا از حسابهای دیگر موکل درهر یک از بانکها و موسسات مالی و اعتباری و صندوق های مجاز در کشور به هر مبلغ و هر مدت ولو به دفعات مکرر با حق گشایش حساب، برداشت وجه از حسابهای مفتوحه و احتساب وجوه دریافتی به نفع خود و مسدود نمودن حساب، بابت بدهی های موکل و کلیه بدهی ها (اعم از اصل ، کارمزد ، وجه التزام و نیز هزینه های ناشی از اقدام قانونی و به هز میزانی که وکیل راسا تشخیص دهد)

وام گیرنده خانم/آقای..... که موکل طی قرارداد تسهیلاتی شماره ................  و با اطلاع کامل از کلیه تعهداتی که وام گیرنده بابت دریافت تسهیلات مذکور در قبال وکیل دارد ضمانت ایشان را نزد وکیل نموده است و انجام کلیه تشریفات اداری و بانکی به نحوی که برای دریافت حقوق  و مزایا و سایر وجوه و مطالبات موکل به شرح مرقوم هیچ نیازی به حضور موکل نباشد.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم برای انجام امور وکالت با حق توکیل غیر ولو کرارا و مع الواسطه از طرف موکل دارای کلیه اختیارات لازم بوده و نافذ و رسمیت خواهد داشت و اقدام و امضا ایشان در خصوص فوق به منزله اقدام و امضا خود موکل می باشد و در نهایت صحت اعتبارات و مفاد وکالت در نفس وکالت موثر است .ضمنا موکل حق عزل وکیل و ضم وکیل دیگر، نصب امین و یا ناظر را در خصوص انجام مورد وکالت را تا پایان مورد وکالت از خود سلب و ساقط نموده است.

/ 12 نظر / 481 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسنک

با سلام آرزوی ما همه چه برای خود وچه برای شما "تمام لحظات فارغ از هر استرس باشد " بدون استرس و سربلند و سالم باشید

خانم عمادالدین دفتر19 سمنان

زندگی درد قشنگیست که بر باور ما می بارد و سر انجام ظریفی است که در خاطر ما می ماند. زندگی، شوق گلی رنگین است روی سرشاخه ی امید، بر ساقه ی دلتنگ نگاهی که زمان در باغچه ی بینش ما می کارد. زندگی بارش عشق است بر اندیشه ی ما تابش دوست برای همه وقت،بودنش در همه حال. زندگی،خاطره ی دوستی امروز است مانده در تاقچه ی فردا ها. عموجان سلام دغدغه های شما را در کسوت شاگردی کم و بیش درک میکنم و امیدوارم برسد روزی که اندیشه های ناب و پویا محرکی باشد برای رسیدن به اهداف عالی جامعه ما.اما با وجود تمام مشکلات بازهم از شما میخواهم لبخند فراموشتان نشود.خدا در همه حال یار و پشتیبان شما باشد.

خانم عمادالدین دفتر19 سمنان

کشاورزی یک مزرعه بزرگ گندم داشت.زمین حاصلخیزی که گندم آن زبانزد خاص و عام بود.هنگام برداشت محصول بود.شبی از شبها روباهی وارد گندمزار شد و بخش کوچکی از مزرعه را لگدمال کرد و به پیرمرد کمی ضررزد.پیرمردکینه روباه را به دل گرفت.بعد از چند روز روباه را به دام انداخت و تصمیم گرفت از حیوان انتقام بگیرد مقداری پوشال را به روغن آغشته کرده به دم روباه بست و آتش زد روباه شعله وردر مزرعه به اینطرف وآن طرف میدوید وکشاورز بخت برگشته هم به دنبالش...در این تعقیب و گریز گندمزار به خاکستر تبدیل شد. وقتی کینه به دل گرفته ودر پی انتقام هستیم باید بدانیم آتش این انتقام دامن خودمان را هم خواهد گرفت.ببخشیم وبگذریم. سلام استاد بزرگوارم...عموجان وقتی ساکت میشوید نگران میشویم.انشالله سایه پر مهرتان بر سر ما مستدام باشد.هرکجا هستید تندرست باشید.باقی بقایتان.

درود برعموی گرامی .نظر شما چیست؟ نقش پیامکهایی که از طرف کانون سردفتران و دفتریان فرستاده می شوند در افزایش اطلاعات و رفع مشکلات سردفتران و دفتریاران با درود به همکاران گرامی . روز گذشته پیامکی در هشت پاره و به شرح زیر بر روی گوشی سردفتران و دفتریاران کشور آشکار گردید."" سید صادق سعادتیان مدیر کل ثبت اسناد و املاک تهران :در استان تهران دیگر سند مالکیت جلدی صادر نمی کنیم و بالاترین صدور سند مالکیت الکترونیکی در حوزه ثبت "کن"بوده زیرا حوزه ثبتی این منطقه وسیع است و در حال حاضر استان تهران 30 منطقه ثبتی دارد.پیشانی کشور تهران است و منطقه شمیران ؛مهمترین منطقه از لحاظ ثبتی و دارای بیشترین ارزش افزوده است و البته بیشترین نگرانی ما در خصوص زمین خواری در این منطقه است . مشترک گرامی شما عضو سرویس کانون سردفتران می باشید در صورت تمایل به غیر فعال سازی کلمه off ka. را به 2030 ارسال نمائید.’"" بنظر شما این پیامک چه ارتباطی با دفاتر اسناد رسمی دارد؟ هزینه فرستادن حدود 15 هزار نفر سردفتر و دفتر یار در هشت پاره چقدر می شود؟ا( 9/600/000 ریال =80× 120000=8×15000).

حسنک

با سلام عموجان تولدت مبارک خداکند همیشه در شادی و سلامتی باشید

حسنک

با سلام عموجان آخه من تازه کار چه خبردارم خودت نوشتی البته آن پست را نتوانستم پیداکنم؟"" خلاصه همیشه سربلند و پیروز باشی "" راستی قارچ کفیر را کجا میشه بدست آورد؟

داش ممدلی

عموجان سلام خیلی وقتا که به کلبه ی شما سر می زنیم با گلایه ی همکاران و ارادتمندان شما در خصوص اینکه چرا به روز نمی کنید و مطلب تازه تر در وبلاگ نمی گذارید، مواجه می شیم. بعداً که مطلب تازه ای درج می کنید، واکنش خاصی از سوی بازدید کنندگان رخ نمی دهد و در ظاهر با سکوت دوستان مواجه می شیم. بنده هم دنبال بهانه ای بودم که جهت سلام و عرض ادب خدمت برسم. و چه بهانه ای بهتر از اینکه: عموجان شاید خیلی ها روشون نشه بگن ولی من عرض میکنم منظور دوستان به روز کردن اینجوری نیست. لطفاً دفعه ی بعدی در حد (دو دو تا چهار تا) به روز کنید نه در حد (رادیکال و جذر و تانژانت و ...). من که میگم این سؤالات بیشتر به درد این می خورن که کسانی که ادعاشون میشه بخونن و به قول معروف بادشون بخوابه. در هر حال ارادتمندم و آرزوی بهترین ها را برایتان دارم.

حسنک

با سلام ممنون از جوابتان فکر کردم مطلبم ارسال نشده است من در باره این مطلبتان ""قبلا پستی در خصوص تاریخ تولدم نوشتم اگر نخوانده اید بخوانید"" جستجو کردم که نتوانستم پیدایش کنم ؟ یک سوال آیا وکالت فروش سهم الارث کلی شامل ماشین هم میشود یا ماشین اینجا هم استثناست؟

مهدی لندرانی- دفترخانه 4 سبزوار

با سلام و درود فراوان خدمت عمو جلالی گرامی عمو چه خبر؟ با تعرفه های جدید چه می کنی؟ ضمناً نرم افزار محاسبه هزینه ها براساس تعرفه جدید رو بروزرسانی نموده ام . خواستید می توانید از وبلاگ دفترخانه 4 سبزوار دانلود نمایید. همواره سلامت باشید.

کریمی 4 شازند

سلام عمو و ارادتی به روال گذشته ( یادش بخیر ) وکالتهای مربوط به صندوق کار آفرینی امید را بنده زیاد تنظیم میکنم چنین متنی نیست البته نکته مشکوک آن همان بخش وام گیرنده است بهتر است در ادامه مورد وکالت قید شود جهت شمانت آقای یا خانم ..... وام گیرنده قرارداد تسهیلاتی شماره ...................